Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Sery kremowe

Delikatne i kremowe sery zasługują na towarzyszy o równie wyrafinowanym charakterze. Poznaj wina do serów kremowych, które będą stanowiły dla siebie doskonałe towarzystwo. Brie świetnie dopasuje się do chardonnay, camembert do pinot noir, a ser kozi – sauvignon blanc. A jeśli lubujesz się w kremowych serach z niebieską pleśnią, jak blue, sięgnij po gruner veltliner. Czas odkryć nowe smakowe horyzonty i zanurzyć się w fascynującym świecie serów i win. Zajrzyj do Salonu Fine Wine i sięgnij po wina do serów kremowych!

Zakaz sprzedaży
Wino Chartron et Trebuchet Pinot Noir
Wino czerwone Wytrawne Francja 2021
95,00 750 ml
Wino Savee Sea Sauvignon Blanc
Wino białe Wytrawne Nowa Zelandia 2021
65,00 750 ml
BestsellerWegańskie
Wino Awatere River Sauvignon Blanc
Wino białe Wytrawne Nowa Zelandia 2022
85,00 750 ml
Wegańskie
Wino Phillippe Michel Pinot Noir
Wino czerwone Wytrawne Francja 2021
75,00 750 ml
Wino Hiedler Gruner Veltliner Loss
Wino białe Wytrawne Austria 2020
79,00 750 ml
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu