Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Aragonia, Campo de Borja DO

Campo de Borja to tereny od wieków zwane jako imperium garnachy. Niektóre winnice sięgają historycznie XII stulecia. Duże zasługi zarówno w ustaleniu doskonałych siedlisk ale i udoskonaleniu metod produkcji region zawdzięcza klasztorom działającym w ciągu wieków. 5000 ha winnic wyróżnia się przede wszystkim zaawansowanym wiekiem krzewów, które na obszarze ponad 2000 ha przekraczają 50 lat gwarantując niską wydajność i wysoka jakość. W obszarach nizinnych na wapiennych glebach powstają ciepłe, mocne i aromatyczne wina. Na obszarze środkowym na wysokościach 450 -550 m n.p.m. gdzie jest najwięcej winnic na kamienistych, żelazowych glebach, dających bardzo złożone, intensywne, strukturalne i mięsiste wina. Na najwyżej położonym obszarze sięgającym do 700 m n.p.m. tworzone są subtelne i eleganckie wina. Campo de Borja to oczywiście nie tylko garnacha, są i inne odmiany oraz różne kolory i style win. 
Zakaz sprzedaży
Wino Campo de Borja Godina
Wino czerwone Wytrawne Hiszpania 2020
139,00 750 ml
Wino Campo de Borja Morca
Wino czerwone Wytrawne Hiszpania 2019
239,00 750 ml
Wino Campo de Borja Touran
Wino czerwone Wytrawne Hiszpania 2020
719,00 750 ml
Wino Campo de Borja Flor de Morca
Wino czerwone Wytrawne Hiszpania 2022
65,00 750 ml
Wegańskie
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu