Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Fine Wine - specjalistyczne salony z winami z całego świata

O nas

Fine Wine to więcej niż wino. To wyjątkowe miejsce zarówno dla doświadczonych pasjonatów, jak i dla tych, którzy dopiero wkraczają w niesamowity świat wina i rzemieślniczych alkoholi mocnych. Oferta, stworzona przez zespół sommelierów, przedstawia szeroki wybór wyselekcjonowanych i unikalnych etykiet, które są efektem naszego zapału do odkrywania tajemnic winiarskiego świata.

14
Salonów Fine Wine
850+
różnorodnych win
500 000+
sprzedanych rocznie butelek

Ponad 150 producentów z 16 krajów ze starego i nowego świata

Salony Fine Wine można znaleźć już w 13 miastach w całej Polsce, gdzie profesjonalni doradcy wspierają fachową wiedzą i doświadczeniem w doborze odpowiedniego wina. Oferujemy także szeroki wybór prezentów okolicznościowych klientom indywidualnym i biznesowym.

Salony Fine Wine

Przy udziale naszych sommelierów czy właścicieli winnic organizujemy specjalne kolacje degustacyjne i szkolenia z wiedzy o winie dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Degustacje i szkolenia


Bo wino pite z przyjaciółmi jest jeszcze lepsze. A my stajemy się bogatsi nie tylko o doświadczenia zmysłowe, ale i o radość dzielenia się swoją pasją z innymi.

Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu