Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Desery

Jeśli kochasz słodkości, koniecznie przejrzyj naszą ofertę deserów. Konfitury z owoców, kremy Mathildes, krem czekoladowy, krem z kasztanów, pasta orzechowa… Lista tych pysznych słodkości zdaje się nie mieć końca. Co ważne dla miłośników wina, wiele z tych specjałów można zestawić z winem! Chwyć chrupiącą bagietkę, dodatki w postaci serów czy wędlin i rusz na poszukiwania smaków. Zapewniamy, że się zaskoczysz. A jeśli potrzebujesz pomocy w winepairingu, odwiedź najbliższy Salon Fine Wine. Nasi doradcy pomogą!

Zakaz sprzedaży
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu