Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Akcesoria

Korkociąg, zapaska, nalewak, cooler, aerator, pompka, a może stojaki lub całe zestawy do serwowania wina? W Salonach Fine Wine czekają na Ciebie akcesoria niezbędne dla wszystkich miłośników win. To absolutne evergreeny dla tych, którzy chcą jeszcze pełniej przeżywać przygodę z odkrywaniem smaków i aromatów wina. Posiadając akcesoria winiarskie, możesz zorganizować degustację win we własnym domu lub zaprosić znajomych i zaserwować wina w idealnych warunkach. Wśród dostępnych akcesoriów polecamy także ubrania (fartuch, zapaskę i koszulkę polo z logo Fine Wine) oraz minimalistyczne stojaki. Akcesoria od Fine Wine będą dobrym pomysłem na rozpoczęcie własnej kolekcji win.

Zakaz sprzedaży
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu