Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Opakowania

Wyjątkowe trunki zasługują na wyjątkowe opakowanie, które sprawi, że każda podarowana butelka będzie wyglądać jeszcze bardziej imponująco. W Fine Wine rozumiemy tę subtelność, dlatego oferujemy pudełka, torebki i skrzynki na wina. Torebki będą idealne do przenoszenia i prezentowania jednej lub dwóch butelek wina. Chcesz pokazać piękno butelki wina, nie wyjmując jej z opakowania? Pudełka kartonowe z okienkiem będą idealnym rozwiązaniem. A jeśli zależy Ci nie tylko dobrej prezentacji, ale również trwałości, sięgnij po pudełka z prowadnicą czy skrzynki drewniane. Tak zapakowane butelki będą stabilnie umieszczone, bez ryzyka przypadkowego przesunięcia się podczas transportu. Niezależnie od okazji, w Salonach Fine Wine znajdziesz to, czego potrzebujesz, by uczynić każdy moment z winem wyjątkowym.

Zakaz sprzedaży
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu