Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Szkło

Każdy rodzaj wina ma swój własny, niepowtarzalny charakter, dlatego niezwykle ważne jest, by dobrać odpowiedni kieliszek, który w pełni wydobędzie jego walory smakowe. W Salonach Fine Wine oferujemy kieliszki stworzone specjalnie dla czerwonych, białych i musujących win, a także kieliszki do whisky i innych specjalności. Kieliszki z naszej oferty wykonane są z najwyższej jakości szkła, co gwarantuje pełną ekspresję smaku i aromatu wina. Niech Twoje degustacje staną się prawdziwą ucztą dla zmysłów!

Zakaz sprzedaży
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu