Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Degustacja Win i Alkoholi Mocnych

Degustacje

Interesuje Cię degustacja wina? Zapraszamy do Fine Wine! Profesjonalna degustacja wina – przy udziale naszych sommelierów i gości z zagranicy – jest już możliwa dla grup od 6 osób. Prelegenci wprowadzają w świat wina, opowiadając w sposób przyjazny i zrozumiały, niekiedy dzieląc się historią winnic. Degustacja wina zyskuje na popularności nie tylko w świecie biznesu, ale coraz częściej także prywatnie – jako ciekawe urozmaicenie rodzinnych uroczystości.

Zainteresowanym firmom oferujemy również degustacje wina online. W sprawie szczegółów prosimy o kontakt z najbliższym Salonem Fine Wine.


Szkolenia

Organizujemy specjalne kolacje degustacyjne i szkolenia z wiedzy o winie. Tematy i zakres dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klientów. Podczas szkoleń uczymy, jak rozpoznawać wino i szczepy, jak czerpać przyjemność z degustacji wina. Na warsztatach uczymy winiarskiego savoir-vivre: jak pić wino, jak je podawać? Na specjalne życzenie możemy zorganizować szkolenie lub warsztaty dotyczące alkoholi mocnych, stanowiących część naszej oferty.


Po więcej informacji zapraszamy do salonów Fine Wine
Gdzie nas znaleźć?

Zapisz się do newslettera

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu