Przejdź do głównej treści
Najlepsze wina na każdą okazję

Degustacja Win i Alkoholi Mocnych - Fine Wine

Degustacje

Przy udziale naszych sommelierów i gości z zagranicy organizujemy degustacje win dla grup już od 6 osób. Prelegenci wprowadzają w świat wina, opowiadając w sposób przyjazny i zrozumiały, niekiedy dzieląc się historią winnic.
Degustacje stają się coraz bardziej popularne nie tylko wśród wydarzeń biznesowych, ale także są ciekawym urozmaiceniem celebracji prywatnych uroczystości.

Podczas narodowej kwarantanny prowadzimy degustacje online. Harmonogram wydarzeń znajdziecie TUTAJ


Szkolenia

Organizujemy specjalne kolacje degustacyjne i szkolenia z wiedzy o winie. Tematy i zakres dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klientów. Podczas szkoleń uczymy, jak rozpoznawać wino i szczepy, jak czerpać przyjemność z degustacji wina. Na warsztatach uczymy winiarskiego savoir-vivre: jak pić wino, jak je podawać? Na specjalne życzenie możemy zorganizować szkolenie lub warsztaty dotyczące alkoholi mocnych, stanowiących część naszej oferty.


Po więcej informacji zapraszamy do salonów Fine Wine
Gdzie nas znaleźć?

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności.
Oświadczam, że jestem pełnoletni(a) i wyrażam zgodę na przedstawienie oferty alkoholowej.
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu