Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Wina amaral

Szukając wina amaral, skieruj swój wzrok na Portugalię. Właśnie tutaj, na północy kraju, sadzi się najwięcej krzewów amaral, znanych również jako azal tinto. Wina, które z nich powstają, rzadko są monoszczepowe. Winiarze łączą amaral z innymi szczepami, takimi jak touriga nacional czy tinta roriz. Odmiana współtworzy też różowe vinho verde. Wina amaral rzadko można spotkać poza granicami Portugalii, są produkowane w niewielkich ilościach. Mają głęboki, rubinowy kolor. W winach amaral można wyczuć nuty owoców leśnych, jagód, wiśni i czarnej porzeczki.

Zakaz sprzedaży
Wino Ataegina Rose Vinho Verde
Wino różowe Wytrawne Portugalia
29,00 750 ml
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu