Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Australia

Światowa potęga, która produkuje wino? Australia! Wino australijskie zaczęło być produkowane aż dwa wieki temu. Dzisiaj wino australijskie znane jest ze swoich gwiazd, czyli międzynarodowych odmian: chardonnay, syrah, cabernet sauvignon, riesling czy semillon. Gdy lokalni winiarze produkują z nich światowej klasy wino, Australia ma niemal gwarancję popularności. Konsumenci od lat poszukują bowiem tych odmian pod każdą szerokością geograficzną. Swoje powodzenie wino australijskie zawdzięcza ciepłemu i suchemu klimatowi. Warto też wspomnieć o zaradności producentów, którzy wykorzystują najnowsze osiągnięcia technologiczne, by wyprodukować nowoświatowe wino. Australia nie da o sobie zapomnieć!

Wino Badgers Creek Chardonnay Semilion
Wino Białe Australia
18,00 250 ml
Wino Badgers Creek Shiraz Cabernet
Wino Czerwone Australia
18,00 250 ml
Wino Karlu Karlu Shiraz Cabernet
Wino Czerwone Wytrawne Australia 2016
45,00 750 ml
Wino Karlu Karlu Chardonnay Semillon
Wino Białe Wytrawne Australia 2019
45,00 750 ml
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu