Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Kariera

O nas

 

Fine Wine to miejsce stworzone dla ludzi z pasją. Nasze salony to miejsce, w których każdy może odnaleźć przestrzeń do rozwinięcia skrzydeł. W naszej pracy stawiamy na rozwój, poszerzanie wiedzy z zakresy wina i innych alkoholi mocnych, dlatego cyklicznie przeprowadzamy szkolenia i degustacje produktowe. Cenimy nowoczesne rozwiązania i chętnie podejmujemy ciekawe inicjatywy. Nasz zgrany zespół, w otwartej, przyjacielskiej atmosferze, pracuje nad realizacją projektów. Działamy w ten sposób po to, by się inspirować, zdobywać nowe doświadczenia, codziennie odczuwać satysfakcję i chęć do podejmowania kolejnych wyzwań. 

Lubisz wino? Cieszy się praca z ludźmi? Chcesz rozwijać swoją wiedzę? Działanie to Twoje drugie imię? Dołącz do załogi salonów Fine Wine! Z Tobą na pokładzie możemy jeszcze więcej! 

Czekamy właśnie na Ciebie

Na liście aktualnych rekrutacji nie widzisz interesującej Cię lokalizacji? Nic straconego, prześlij nam swoją aplikację, a odezwiemy się do Ciebie, gdy tylko dostrzeżemy przestrzeń do współpracy => APLIKUJ TERAZ

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wzięcia udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych.

Aktualne rekrutacje

Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu