Przejdź do głównej treści
Najlepsze wina na każdą okazję

Wina pomarańczowe

Wina pomarańczowe są z reguły winami białymi poddanymi procesom dojrzewania, utleniania w beczkach lub innych pojemnikach (choćby szklanych czy glinianych). Kontrolowany kontakt wina z tlenem powoduje w winach białych uzyskiwanie koloru, który zbliżony jest barwą do pomarańczowego. Ich charakterystyczny smak i aromat, który nie należy do zazwyczaj spotykanych w winach białych, sprawia, że popularność tych win nie jest zbyt duża. Jednak ich cechy organoleptyczne świetnie sprawdzają się przy łączeniu z szeroką gama potraw.

Winnica Turnau Ambre 2018
Wino - Polskie Pomarańczowe Wytrawne Polska 2018
90,00 750 ml

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności.
Oświadczam, że jestem pełnoletni(a) i wyrażam zgodę na przedstawienie oferty alkoholowej.
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu