Przejdź do głównej treści
Najlepsze wina na każdą okazję

Wina pomarańczowe

Wina pomarańczowe są z reguły winami białymi poddanymi procesom dojrzewania, utleniania w beczkach lub innych pojemnikach (choćby szklanych czy glinianych). Wina pomarańczowe powstają zwykle przez kontrolowany kontakt wina z tlenem, co powoduje powstanie pomarańczowego koloru. Wina pomarańczowe mają charakterystyczny smak oraz niespotykany aromat, co sprawia, że popularność tych win nie jest zbyt duża. Jednak cechy organoleptyczne, które posiadają wina pomarańczowe, świetnie sprawdzają się przy łączeniu z szeroką gamą potraw.

Winnica Turnau Ambre 2018
Wino - Polskie Pomarańczowe Wytrawne Polska 2018
90,00 750 ml

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności.
Oświadczam, że jestem pełnoletni(a) i wyrażam zgodę na przedstawienie oferty alkoholowej.
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu