Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Wina pomarańczowe

Wina pomarańczowe są z reguły winami białymi poddanymi procesom dojrzewania, utleniania w beczkach lub innych pojemnikach (choćby szklanych czy glinianych). Wina pomarańczowe powstają zwykle przez kontrolowany kontakt wina z tlenem, co powoduje powstanie pomarańczowego koloru. Wina pomarańczowe mają charakterystyczny smak oraz niespotykany aromat, co sprawia, że popularność tych win nie jest zbyt duża. Jednak cechy organoleptyczne, które posiadają wina pomarańczowe, świetnie sprawdzają się przy łączeniu z szeroką gamą potraw.

Wino Winnica Folwark Pszczew Forange
Wino - Polskie Pomarańczowe Polska 2021
67,00 750 ml
Wino Domaine de la Baume Capucine Vin Orange
Wino Pomarańczowe Francja 2021
69,00 750 ml
Wino Winnica Wieliczka Jantar
Wino - Polskie Pomarańczowe Wytrawne Polska 2020
99,00 750 ml
Wino Gerard Bertrand Orange Gold
Wino Pomarańczowe Wytrawne Francja 2020
91,00 750 ml
Wino Saint Aubin L'Acrobate Blanc
Wino Pomarańczowe Wytrawne Francja 2020
67,00 750 ml
Wino Winnica Turnau Ambre
Wino - Polskie Pomarańczowe Wytrawne Polska 2018
109,00 750 ml
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu