Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Fine Deli

Fine Deli to ponad 200 produktów wyselekcjonowanych po to, by dawać pewność najlepszego smaku i najwyższej jakości. Znajdziesz tu składniki przeznaczone do przyrządzania wyśmienitych dań, ale także produkty, które wybornie smakują serwowane samodzielnie (lub z winem). Poznaj wyśmienite czekolady, praliny, syropy, desery, kawy, makarony, mięsa, oliwy, sery, wędliny, orzechy, pierogi, pasztety i… jeszcze więcej. A jeśli szukasz pomysłu na trafiony prezent – znajdziesz go tutaj! W Fine Deli mamy wszystko to, co z winem smakuje jeszcze lepiej.

Zakaz sprzedaży
Konfitura z gruszki z orzechami laskowymi 290g
Owoce, warzywa apertyzowane Przetwory owocowe Francja
37,00
Pomidorki koktajlowe podsuszane połówki
Owoce, warzywa apertyzowane Warzywa apertyzowane Włochy
59,00
Karczochy młode serca w oleju
Owoce, warzywa apertyzowane Warzywa apertyzowane Włochy
55,00
Płynny rzepak
Oliwy i oleje Polska
43,00 500 ml
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu