Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Brandy

Brandy bywa często mylony z whisky - a to zupełnie inny trunek! Brandy powstaje z wina gronowego lub owocowego, a jego nazwa nawiązuje do metody oczyszczania przez podpalanie części alkoholu (brandewijn). Brandy swój łagodny smak, barwę i bukiet zawdzięcza leżakowaniu w beczce z dębu. Co ciekawe, restrykcje dotyczące produkcji tego trunku nie wymagają wcale leżakowania w beczce. Dopuszcza się bowiem stosowanie karmelu w celu nadania koloru. Brandy, podane w temperaturze pokojowej, można sączyć, jednak najlepsi bartenderzy czynią z brandy składnik drinków.

Zakaz sprzedaży
Brandy Romate de Jerez
Spirytusowe Brandy Hiszpania
69,00 700 ml
Brandy de Jerez Cardenal Mendoza
Spirytusowe Brandy Hiszpania
179,00 700 ml
Brandy de Jerez Cardenal Mendoza Carta Real
Spirytusowe Brandy Hiszpania
449,00 700 ml
Brandy Dobbe Touzeau Napoleon VSOP
Spirytusowe Brandy Francja
95,00 700 ml
Brandy Dobbe Touzeau XO Gift Box
Spirytusowe Brandy Francja
175,00 700 ml
Brandy Thompson's Fine Bordeaux A.O.R. 1986
Spirytusowe Brandy Francja 1986
1 629,00 700 ml
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu