Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Katalog B2B

Każdy lubi być obdarowywany, szczególnie jeśli podarunek pozytywnie zaskakuje. Dlaczego alkohol to dobry pomysł na prezent? Przede wszystkim jest praktyczny. Nie ma znaczenia, czy wręczasz go kobiecie, czy mężczyźnie. Ponadto picie wina to doznanie wielozmysłowe, angażujące wzrok, smak, węch. Dzięki temu upominek w takiej formie z pewnością zapadnie w pamięć.

Doskonale łączy się z jedzeniem, towarzyszy spotkaniom i świętowaniu. Sprzyja rozmowom i wspomnieniom, ponieważ za każdą butelką kryje się historia, region, człowiek. Prezent w postaci wina może być również długowieczny. W przypadku niektórych trunków z potencjałem dojrzewania możliwe jest ich przetrzymywanie w odpowiednich warunkach nawet kilkadziesiąt lat.

Przejrzyj nasze propozycje i wybierz prezent idealny. Zapraszamy do Salonów Fine Wine, gdzie doradcy pomogą stworzyć Ci własny, niepowtarzalny zestaw lub dopasować odpowiednie wino. U nas znajdziesz coś więcej. Jeżeli szukasz wyjątkowej, nietuzinkowej propozycji w formie degustacji, kolacji połączonej z wine pairingiem, czy szkolenia - napisz do nas: b2b@fine-wine.pl.

Pobierz katalog

Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu