Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Wina ze szczepu Airen

Znasz biały szczep airen? Wino to pochodzi z Hiszpanii, głównie z regionu La Mancha. Co specyficzne dla szczepu airen, wino charakteryzuje się lekkością i nieznaczną kwasowością. Nuty jabłek, ananasa, bananów z odrobiną kwiatowości na końcu – te aromaty dominują w airen. Wino z tego szczepu będzie idealne na upalne dni do lekkich dań czy sałatek. Airen bardzo często wykorzystywany jest do kupaży. Idealnie dogaduje się z viura, verdejo i sauvignon blanc.

Zakaz sprzedaży
Wino musujące 
Pierlant Fantasia Night Brut
Wino białe Wytrawne Francja NV
29,00 750 ml
Wino musujące Pierlant Fantasia Night Semi Sweet
Wino białe Wytrawne Francja NV
29,00 750 ml
Wino Adventure Airen
Wino białe Półwytrawne Hiszpania 2022
29,00 750 ml
Wino musujące Pierlant Brut
Wino białe Półwytrawne Francja NV
35,00 750 ml
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu