Przejdź do głównej treści
Najlepsze wina na każdą okazję

Wina ze szczepu Airen

Znasz biały szczep airen? Wino to pochodzi z Hiszpanii, głównie z regionu La Mancha. Co specyficzne dla szczepu airen, wino charakteryzuje się lekkością i nieznaczną kwasowością. Nuty jabłek, ananasa, bananów z odrobiną kwiatowości na końcu – te aromaty dominują w airen. Wino z tego szczepu będzie idealne na upalne dni do lekkich dań czy sałatek. Airen bardzo często wykorzystywany jest do kupaży. Idealnie dogaduje się z viura, verdejo i sauvignon blanc.

Sangria Blanco Beso del Sol BIB 3l
Wino Białe Słodkie Hiszpania
69,00 3l
Pierlant Brut
Wino Białe Półwytrawne Francja NV
29,00 750 ml

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności.
Oświadczam, że jestem pełnoletni(a) i wyrażam zgodę na przedstawienie oferty alkoholowej.
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu