Przejdź do głównej treści
Najlepsze wina na każdą okazję

Wina ze szczepu Airen

Znasz biały szczep airen? Wino to pochodzi z Hiszpanii, głównie z regionu La Mancha. Co specyficzne dla szczepu airen, wino charakteryzuje się lekkością i nieznaczną kwasowością. Nuty jabłek, ananasa, bananów z odrobiną kwiatowości na końcu – te aromaty dominują w airen. Wino z tego szczepu będzie idealne na upalne dni do lekkich dań czy sałatek. Airen bardzo często wykorzystywany jest do kupaży. Idealnie dogaduje się z viura, verdejo i sauvignon blanc.

Pierlant Brut
Wino Białe Półwytrawne Francja NV
27,00 750 ml

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności.
Oświadczam, że jestem pełnoletni(a) i wyrażam zgodę na przedstawienie oferty alkoholowej.
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu