Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Wina Japonia

Wino japońskie to synonim delikatności i elegancji. Cechuje się subtelnością smaku, która przenosi w wyjątkową podróż przez japońskie krajobrazy. W Salonach Fine Wine znajdziesz wyselekcjonowane wina z Japonii, które doskonale sprawdzą się podczas romantycznej kolacji, uroczystego przyjęcia lub wieczoru spędzonego z przyjaciółmi. Otwórz butelkę i stwórz własne, wyjątkowe chwile. Fine Wine oferuje Ci więcej niż wybór win japońskich – dzięki japońskim winom możesz poznać różne regiony Japonii i ich charakterystyczne smaki. Odkryj je razem z nami!

Zakaz sprzedaży
Wino z moreli japońskiej Sawanotsuru Koshu
Wino białe Japonia
120,00 720 ml
Wino z moreli japońskiej Choya Silver Red
Wino białe Słodkie Japonia
29,00 500 ml
Wino z moreli japońskiej Choya Dry
Wino białe Wytrawne Japonia
55,00 750 ml
Wino z moreli japońskiej Choya Original
Wino białe Słodkie Japonia
43,00 750 ml
Wino z moreli japońskiej Choya Silver
Wino białe Słodkie Japonia
25,00 500 ml
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu