Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Wina Ze Szczepu Rossignola

Odmianę rossignola można spotkać dość rzadko – niemal wyłącznie we Włoszech, w regionach Wenecja Euganejska i Lombardia. To unikalna odmiana, którą często blenduje się z innymi winogronami z obszaru Valpolicella lub Bardolino. Łącząc się ze szczepami corvina, molinara i negrara, rossingola tworzy popularne kupaże takie jak Amarone della Valpolicella. W blendach szczep rossignola dostarcza intensywnych nut owocowych i rubinową barwę z fioletowymi odcieniami.

Zakaz sprzedaży
Wino Cesari Bardolino Essere
Wino czerwone Wytrawne Włochy 2020
43,00 750 ml
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu