Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Wina Ze Szczepu Molinara

Molinara to odmiana ciemnych winogron rozpowszechniona we Włoszech. Jest szczepem, który w Wenecji Euganejskiej uchodzi za rodzimy. Często sięgają po niego winiarze z regionów Valpolicella czy Valpantena. Wina molinara rzadko występują jako monoszczepowe – najczęściej można spotkać kupaże. Produkując jednak wino ze szczepu molinara, można spodziewać się wina o jasnym, wiśniowym kolorze. Odmiana molinara do mieszanek wnosi naturalnie wysoką kwasowość. Krzewy molinara mają dobrą wydajność, rodząc duże owoce z grubą skórką.

Zakaz sprzedaży
Wino Torre del Falasco Valpolicella Ripasso
Wino czerwone Wytrawne Włochy 2020
71,00 750 ml
Wino Torre del Falasco Valpolicella
Wino czerwone Wytrawne Włochy 2022
53,00 750 ml
Wino Cesari Valpolicella Essere
Wino czerwone Wytrawne Włochy 2022
53,00 750 ml
Wegańskie
Wino Cesari Bardolino Essere
Wino czerwone Wytrawne Włochy 2020
43,00 750 ml
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu