Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Wina Ze Szczepu Molinara

Molinara to odmiana ciemnych winogron rozpowszechniona we Włoszech. Jest szczepem, który w Wenecji Euganejskiej uchodzi za rodzimy. Często sięgają po niego winiarze z regionów Valpolicella czy Valpantena. Wina molinara rzadko występują jako monoszczepowe – najczęściej można spotkać kupaże. Produkując jednak wino ze szczepu molinara, można spodziewać się wina o jasnym, wiśniowym kolorze. Odmiana molinara do mieszanek wnosi naturalnie wysoką kwasowość. Krzewy molinara mają dobrą wydajność, rodząc duże owoce z grubą skórką.

Torre del Falasco Valpolicella Ripasso
Wino Czerwone Wytrawne Włochy 2018
71,00
Nowość
Torre del Falasco Valpolicella
Wino Czerwone Wytrawne Włochy 2020
53,00
Nowość
Wino Cesari Amarone Della Valpolicella
Wino Czerwone Wytrawne Włochy 2016
189,00 750 ml
Valpolicella Essere Cesari
Wino Czerwone Wytrawne Włochy 2019
53,00 750 ml
Wegańskie
Cesari Bardolino Essere
Wino Czerwone Wytrawne Włochy 2019
35,00 750 ml

Zapisz się do newslettera

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu