Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Wina Ze Szczepu Zinfandel

Zinfandel – w Europie znany jako primitivo lub crljenak kaštelanski – jest jednym z najbardziej charakterystycznych szczepów Stanów Zjednoczonych, a szczególnie Kalifornii. Wina zinfandel są zwykle pełne i bogate, z wyraźnymi aromatami owoców, zwłaszcza jeżyn i truskawek, a także nutami przypraw korzennych. Mają średnie taniny. Wina zinfandel mogą być wytrawne, ale z tej odmiany winogron produkuje się również słodkie różowe wino zwane white zinfandel.

Zakaz sprzedaży
Wino Rabble Zinfandel
Wino różowe Wytrawne Stany Zjednoczone 2021
149,00 750 ml
Wino Grayson Cellars Zinfandel
Wino czerwone Wytrawne Stany Zjednoczone 2021
79,00 750 ml
Wino Cloud Break Zinfandel
Wino czerwone Wytrawne Stany Zjednoczone 2021
55,00 750 ml
Wino Confident Zinfandel
Wino czerwone Wytrawne Stany Zjednoczone 2020
63,00 750 ml
Wino Jail Break Zinfandel
Wino czerwone Wytrawne Stany Zjednoczone 2019
39,00 750 ml
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu