Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Wina Ze Szczepu Touriga Francesca

Odmianę touriga francesca możesz częściej spotkać pod nazwą touriga franca. To szczep rozpowszechniony w portugalskim regionie Douro, gdzie produkuje się klasyczne wino wzmacniane porto. Winiarze sadzą ten szczep również w centrum i na południu kraju. Touriga francesca jest znacznie lżejsza i bardziej aromatyczna niż spokrewniona z nią touriga nacional. Winemakerzy cenią ją za zdolność do wczesnego dojrzewania, nuty owocowe i polnych kwiatów. Coraz częściej ze szczepu touriga francesa produkuje się wytrawne wina monoszczepowe.

Zakaz sprzedaży
Porto Quinta de la Rosa Tawny Tonel 12 10 Years
Wina likierowe (wzmacniane) czerwone Słodkie Portugalia
159,00 500 ml
Porto Quinta de la Rosa Finest Reserve
Wina likierowe (wzmacniane) czerwone Słodkie Portugalia
109,00 750 ml
Porto Quinta de la Rosa Ruby
Wina likierowe (wzmacniane) czerwone Słodkie Portugalia NV
89,00 750 ml
Porto Quinta de la Rosa Tawny
Wina likierowe (wzmacniane) czerwone Słodkie Portugalia
89,00 750 ml
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu