Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Wina Ze Szczepu Sagrantino

Odmianę sagrantino można spotkać w zasadzie wyłącznie we włoskim regionie Umbria. Jest jednym z rzadziej spotykanych szczepów winogron. Wina sagrantino charakteryzują się intensywnymi taninami – niektórzy winiarze i sommelierzy uznają ją za najbardziej taniczną wśród odmian winorośli. Ma wyraźne nuty czarnej porzeczki, czekolady, drewna i dymu. Wina sagrantino są często produkowane jako monoszczepowe, choć niektórzy producenci blendują je z innymi szczepami, takimi jak sangiovese, aby uzyskać bardziej zrównoważony smak.

Wino Sagrantino di Montefalco Antonelli
Wino Czerwone Wytrawne Włochy 2016
169,00 750 ml
Wino Montefalco Antonelli
Wino Czerwone Wytrawne Włochy 2018
87,00 750 ml

Zapisz się do newslettera

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu