Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Wina Ze Szczepu Rondo

Jeśli poszukujesz czerwonego wina z krajów o chłodniejszym klimacie, koniecznie spróbuj rondo. Szczep rondo jest hybrydą, która została dostosowana do niskich temperatur, dlatego można ją znaleźć m.in. w Niemczech, Danii, Czechach, Słowacji i Polsce. Wina rondo mają ciemnoczerwoną barwę, dobrą strukturę i owocowe nuty wiśni, borówek, malin z aromatami korzennymi. Wina rondo naturalnie mają dość niską zawartość tanin, dlatego nierzadko leżakują w beczkach. Często blenduje się je ze szczepem regent. Wino rondo świetnie sprawdzi się w roli aperitifu lub do kolacji.

Winnica Equus Magnesia
Wino - Polskie Czerwone Półsłodkie Polska 2020
79,00 750 ml
Wino Winnica Jadwiga Rondo
Wino - Polskie Czerwone Polska
65,00 750 ml
Wino Winnica Turnau Rose
Wino - Polskie Różowe Półwytrawne Polska 2021
73,00 750 ml
Wino Winnica Turnau Rondo/Regent
Wino - Polskie Czerwone Wytrawne Polska 2020
85,00 750 ml

Zapisz się do newslettera

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu