Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Wina Ze Szczepu Regent

Regent to jedna z najbardziej znanych w Niemczech odmian winorośli. Bardzo ciemne – wręcz granatowe! – grona regent dają równie intensywne w kolorze wino czerwone. Regent ze względu na kolor i owocowe aromaty najczęściej porównuje się do pinot noir, nie można jednak nie zwrócić uwagi na jedną zasadniczą różnicę między tymi odmianami. Regent to wino o niskiej zawartości tanin, jest o wiele łagodniejsze niż wina burgundzkie. Z tego też względu wina ze szczepu regent zyskują na popularności – również w Polsce. Odmiana regent dobrze komponuje się z deską serów i wędlin, ale także potrawami bazującymi na mięsie.

Winnica Folwark Pszczew Regent
Wino - Polskie Czerwone Wytrawne Polska 2020
56,00 750 ml
Nowość
Winnica Amonit Regent Rose
Wino - Polskie Różowe Wytrawne Polska 2020
79,00 750 ml
BestsellerNowość
Winnica Amonit Regent
Wino - Polskie Czerwone Wytrawne Polska 2019
79,00 750 ml
Nowość
Winnica Turnau Rose
Wino - Polskie Różowe Półwytrawne Polska 2019
73,00 750 ml
Winnica Turnau Rondo/Regent
Wino - Polskie Czerwone Wytrawne Polska 2019
85,00 750 ml

Zapisz się do newslettera

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu