Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Wina Ze Szczepu Perricone

Z tej odmiany słynie w szczególności zachodnia Sycylia. Perricone jest jedną z ostatnich odmian dojrzewających na tej wyspie. Szczep perricone bardzo często zestawiany jest w butelce z nero d'avola, dając od siebie mocny kolor i teksturę. Wina perricone mają wysoką kwasowość, aromaty czerwonych jagód i ziół oraz dość wysoką zawartość tanin. Co ważne, sycylijscy winiarze cenią perricone za potencjał do tworzenia jednoodmianowych win.

Brak produktów spełniających podane kryteria

Zapisz się do newslettera

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu