Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Wina Ze Szczepu Perricone

Z tej odmiany słynie w szczególności zachodnia Sycylia. Perricone jest jedną z ostatnich odmian dojrzewających na tej wyspie. Szczep perricone bardzo często zestawiany jest w butelce z nero d'avola, dając od siebie mocny kolor i teksturę. Wina perricone mają wysoką kwasowość, aromaty czerwonych jagód i ziół oraz dość wysoką zawartość tanin. Co ważne, sycylijscy winiarze cenią perricone za potencjał do tworzenia jednoodmianowych win.

Zakaz sprzedaży
Brak produktów spełniających podane kryteria
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu