Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Wina nero d'avola

Wina ze szczepu nero d’avola

Będąc na Sycylii, z pewnością niejeden raz usłyszysz o nero d'avola. Wino nero d'avola można spotkać niemal w każdej restauracji, pizzerii czy trattorii. Pod względem aromatów i smaków wina nero d’avola często porównuje się do syrah. Młodsze wina dzielą się aromatami czerwonych owoców i śliwek, zaś starsze wina – malinowymi i czekoladowymi. W starszym wydaniu wina nero d’avola mają piękny ciemny kolor, wysoki poziom tanin i średnią kwasowość.

Collemare Nero d'Avola Flore
Wino Czerwone Wytrawne Włochy 2020
37,00
Collemare Nero d'Avola Vino Baglio Antico
Wino Czerwone Wytrawne Włochy 2019
53,00
Planeta La Segreta Rosso
Wino Czerwone Wytrawne Włochy 2017
59,00 750 ml
Planeta Santa Cecilia
Wino Czerwone Wytrawne Włochy 2017
169,00 750 ml

Zapisz się do newslettera

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu