Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Wina nero d'avola

Wina ze szczepu nero d’avola

Będąc na Sycylii, z pewnością niejeden raz usłyszysz o nero d'avola. Wino nero d'avola można spotkać niemal w każdej restauracji, pizzerii czy trattorii. Pod względem aromatów i smaków wina nero d’avola często porównuje się do syrah. Młodsze wina dzielą się aromatami czerwonych owoców i śliwek, zaś starsze wina – malinowymi i czekoladowymi. W starszym wydaniu wina nero d’avola mają piękny ciemny kolor, wysoki poziom tanin i średnią kwasowość.

Zakaz sprzedaży
Wino La Cantina dei Feudi Nero d'Avola DOC
Wino czerwone Wytrawne Włochy
37,00
Wino Collemare Nero d'Avola Flore
Wino czerwone Wytrawne Włochy 2021
37,00 750 ml
Wino Collemare Nero d'Avola Vino Baglio Antico
Wino czerwone Wytrawne Włochy 2020
53,00 750 ml
Wino Planeta La Segreta Rosso
Wino czerwone Wytrawne Włochy 2019
59,00 750 ml
Wino Planeta Santa Cecilia
Wino czerwone Wytrawne Włochy 2020
169,00 750 ml
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu