Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Winnica Adoria

Winnica Adoria
Winnica Adoria to polska winnica położona w malowniczym regionie Dolnego Śląska, w miejscowości Zachowice, niedaleko Wrocławia. Założona została przez Mike'a Whitneya, Amerykanina, który zakochał się w polskich krajobrazach i postanowił założyć winnicę o europejskich standardach. Adoria znana jest z produkcji wysokiej jakości win z wyselekcjonowanych szczepów winorośli, takich jak chardonnay, riesling, pinot noir, czy bacchus.

Winnica rozciąga się na kilku hektarach, na dobrze nasłonecznionych zboczach, które sprzyjają uprawie winorośli. Gleby są tu bogate w minerały, co wpływa na unikalny charakter win. Adoria stosuje nowoczesne techniki winiarskie, łącząc je z tradycyjnymi metodami, co pozwala na uzyskanie win o wyrazistym smaku i aromacie.

Odwiedzający winnicę mogą liczyć na ciekawe wycieczki z przewodnikiem, degustacje win, a także możliwość uczestniczenia w różnych warsztatach winiarskich. Winiarnia posiada także własny sklep, gdzie można zakupić wyprodukowane na miejscu wina oraz regionalne produkty.

Wina z Adorii zdobywają uznanie zarówno w Polsce, jak i za granicą, często zdobywając nagrody na międzynarodowych konkursach winiarskich. Winnica Adoria to idealne miejsce dla miłośników wina, którzy chcą poznać proces produkcji tego szlachetnego trunku oraz cieszyć się pięknymi widokami polskiego krajobrazu.

Zakaz sprzedaży
Wino Musujące Winnica Adoria
Wino - Polskie Białe Polska
99,00 750 ml
Wino Winnica Adoria Pinot Noir
Wino - Polskie Czerwone Polska
99,00
Wino Winnica Adoria Riesling
Wino - Polskie Białe Wytrawne Polska
69,00 750 ml
Wino Winnica Adoria Riesling Późny Zbiór
Wino - Polskie Białe Polska
69,00
Wino Winnica Adoria Chardonnay
Wino - Polskie Białe Wytrawne Polska
69,00 750 ml
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu