Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Wina Ze Szczepu Viosinho

Viosinho pochodzi z północno-wschodniej Portugalii. Występuje w regionach Douro i Trás-os-Montes. Jest dość trudna w uprawie i dlatego zajmuje małe areały portugalskich winnic. Ze szczepu viosinho produkuje się głównie kupaże, stosuje się go także w białych winach porto. Do win viosinho dodaje kwasowość oraz kwiatowe i owocowe aromaty, m.in. moreli i brzoskwiń. Są to zazwyczaj wina o średniej kwasowości, pełne, a jednocześnie delikatne.

Zakaz sprzedaży
Wino Quinta de la Rosa Branco Reserva
Wino białe Wytrawne Portugalia 2019
99,00 750 ml
Wino Quinta de la Rosa Branco
Wino białe Wytrawne Portugalia 2019
71,00 750 ml
Porto Quinta de la Rosa White
Wina likierowe (wzmacniane) białe Półwytrawne Portugalia
89,00 750 ml
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu