Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Wina Ze Szczepu Trajadura

Szczep dla wszystkich, którzy w winach poszukują rześkości, nut cytrusowych i pestkowych. Odmiana trajadura, znana również jako treixadura, jest jedną z kluczowych odmian winogron występujących w winach vinho verde. Portugalskie vinho verde wiele zawdzięcza szczepowi trajadura – odmiana dodaje temu winu ciała i alkoholu, a także rześkich, cytrusowo-jabłkowych nut. Winiarze często łączą trajadura ze szczepami loureiro, alvarinho i arinto. Główną zaletą szczepu trajadura jest jego niska kwasowość i wysoki poziom alkoholu, które pomagają zapewnić pewną równowagę białym winom. Wina trajadura są zwykle jasnożółte lub słomkowe, charakteryzują się świeżością, co czyni je idealnym wyborem na letnie przyjęcia i kolacje na tarasie.

Wino Casal Miranda Branco Vinho Verde
Wino Białe Wytrawne Portugalia
33,00
Wino Ataegina Branco Vinho Verde
Wino Białe Wytrawne Portugalia
29,00
Irreversivel Vinho Verde DOC
Wino Białe Wytrawne Portugalia 2019
33,00 750 ml
Monsenhor Vinho Verde DOC
Wino Białe Wytrawne Portugalia 2019
39,00 750 ml

Zapisz się do newslettera

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu