Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Wina Ze Szczepu Tinta Barroca

Tinta barroca (czasem zapisywana jako tinta barocca) jest powszechnie znaną odmianą w Dolinie Douro w północnej Portugalii. Produkuje się z niej świetne wina czerwone – przede wszystkim porto, ponieważ winogrona mają naturalnie wysoki poziom cukru. Szczep tinta barroca jest bardzo wydajny, dzięki czemu zaskarbił sobie ogromną popularność wśród portugalskich winiarzy. W regionie Douro jest trzecim najpopularniejszym szczepem! Tinta barroca doskonale sprawdza się jako składnik kupaży, jednak jest jeden kraj, w którym z tinta barroca powstają kapitalne wina odmianowe – RPA. Tinta barroca stało się czymś w rodzaju znaku firmowego dla niektórych winnic w Western Cape.

Zakaz sprzedaży
Wino Belenus Vinho Verde
Wino białe Wytrawne Portugalia
33,00 750 ml
Porto Quinta de la Rosa Tawny 20 Years
Wina likierowe (wzmacniane) czerwone Słodkie Portugalia
199,00 500 ml
Porto Quinta de la Rosa Tawny Tonel 12 10 Years
Wina likierowe (wzmacniane) czerwone Słodkie Portugalia
159,00 500 ml
Porto Quinta de la Rosa Finest Reserve
Wina likierowe (wzmacniane) czerwone Słodkie Portugalia
109,00 750 ml
Porto Quinta de la Rosa Ruby
Wina likierowe (wzmacniane) czerwone Słodkie Portugalia NV
89,00 750 ml
Porto Quinta de la Rosa Tawny
Wina likierowe (wzmacniane) czerwone Słodkie Portugalia
89,00 750 ml
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu