Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Wina Ze Szczepu Souvignier Gris

Hybrydowa odmiana winogron, która narodziła się w Instytucie Badawczym we Freiburgu. Wina ze szczepu souvignier gris są lekko owocowe, o dobrej strukturze i świeżej kwasowości. Mają dość neutralny aromat, w smaku można wyczuć jabłka, morele i brzoskwinie. Szczep souvignier gris rośnie głównie w Niemczech, Szwajcarii, ale i w Polsce. Czasem blenduje się go z innymi odmianami, takimi jak gewürztraminer, aby uzyskać bardziej złożony i wyrazisty smak.

Zakaz sprzedaży
Wino Winnica Folwark Pszczew Souvignier Gris
Wino - Polskie Białe Wytrawne Polska 2022
67,00 750 ml
Wino Winnice Kojder Souvignier Gris
Wino - Polskie Białe Wytrawne Polska 2021
89,00 750 ml
Organiczne
Wino Dom Charbielin C Souvignier Gris
Wino - Polskie Białe Wytrawne Polska 2022
79,00 750 ml
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu