Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Wina Ze Szczepu Seyval Blanc

Harmonijne, cytrusowe i świeże – takie jak seyval blanc. To odmiana szczególnie znana w Stanach Zjednoczonych i Anglii, jednak sięgają po nią także winiarze z Polski i Kanady. Seyval blanc świetnie odnajduje się w chłodniejszym klimacie. Wśród aromatów seyval blanc warto wymienić kiwi, melona, zielone jabłka i oczywiście cytrusy. Jeśli chcesz podać seyval blanc do posiłku, postaw na wędzonego łososia, sałatkę z awokado i grejpfruta czy krewetki.

Wino Winnica Turnau Seyval Blanc
Wino - Polskie Białe Wytrawne Polska 2021
85,00 750 ml
Wino Winnica Turnau Classique Brut
Wino - Polskie Białe Wytrawne Polska
149,00 750 ml
Wino Winnica Turnau Perle
Wino - Polskie Białe Wytrawne Polska 2020
85,00 750 ml

Zapisz się do newslettera

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu