Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Wina Ze Szczepu Sauvignon Gris

Sauvignon gris to nie lada gratka dla miłośników różowego koloru – grona tego szczepu mają bowiem różowy kolor. Pod względem genetycznym sauvignon gris jest mutacją odmiany sauvignon blanc. Winorośla sauvignon gris w szczególności upodobały sobie klimat Bordeaux, Chile, ale można je spotkać również w Nowej Zelandii czy Szwajcarii. Wina produkowane ze szczepu sauvignon gris nie zawierają tyle aromatów, co sauvignon blanc, ale nie można im odmówić interesującej tekstury. Sięgając po sauvignon gris, w butelce znajdziesz aromaty mango, melona i cytrusów. Szczep świetnie pasuje do krewetek, karmelizowanej cebuli, koziego sera.

Chateau Haut Mouleyre Sauvignon
Wino Białe Wytrawne Francja 2019
57,00 750 ml
Wino Winnice Kojder Cuvee
Wino - Polskie Białe Półwytrawne Polska 2021
89,00 750 ml
Organiczne

Zapisz się do newslettera

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu