Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Wina Ze Szczepu Rabigato

Lokalna odmiana winorośli pochodząca z Portugalii. Z rabigato powstają wina o rześkim charakterze i kwiatowych aromatach. Wina rabigato mają często całkiem ciekawy potencjał do starzenia. Niektóre wina rabigato starzeją się w beczce przez rok lub dłużej. Częściej jednak szczep rabigato można odnaleźć w kupażach niż w wersji jednoodmianowej. W Portugalii najpewniej spotkasz rabigato jako składnik blendu z regionu Douro.

Zakaz sprzedaży
Wino Quinta de la Rosa Branco Reserva
Wino białe Wytrawne Portugalia 2019
99,00 750 ml
Wino Quinta de la Rosa Branco
Wino białe Wytrawne Portugalia 2019
71,00 750 ml
Porto Quinta de la Rosa White
Wina likierowe (wzmacniane) białe Półwytrawne Portugalia
89,00 750 ml
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu