Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Wina oseleta i croatina

Odmiany oseleta i croatina dzieli wiele, ale sporo też łączy. Oba szczepy rosną dzisiaj wyłącznie we Włoszech i w przeszłości były na skraju wyginięcia. Pod koniec XX włoscy winiarze odkryli je na nowo i wykorzystali do produkcji wspaniałych kupaży. Wina ze szczepów oseleta i croatina wyróżniają się niezwykłym bogactwem smaku – są jak podróż po krainie intensywnych aromatów owoców leśnych, czekolady i przypraw. Dlatego wina ze szczepów oseleta i croatina doskonale pasują do czerwonego mięsa, serów i makaronów. Są wszechstronne i sprawdzą się na różnych okazjach.

Zakaz sprzedaży
Brak produktów spełniających podane kryteria
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu