Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Wina Ze Szczepu Negroamaro

Negroamaro to szczep o ciemnej skórce, którego historia nierozerwalnie splata się z włoskim regionem Apulia. Odmianę tę najczęściej można spotkać w kupażach z primitivo czy sangiovese. Wina negroamaro słyną z głębokiego koloru, średnich garbików oraz jagodowych, ziemistych i korzennych aromatów. W zapachu nie brakuje również suszonych ziół. Wina negroamaro oprócz Włochów produkują winiarze z USA i Australii.

Zakaz sprzedaży
Wino Cantine di Gioia Iolite Negroamaro
Wino czerwone Wytrawne Włochy 2016
99,00 750 ml
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu