Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Wina Ze Szczepu Negrara-Rossignola

Wina ze szczepów negrara i rossignola to hołd dla tradycji i pasji winiarskiej. Zapewne znasz Amarone della Valpolicella? To właśnie w tym kultowym winie możesz znaleźć oba szczepy. Połączenie intensywnego smaku szczepu negrara z delikatnością kwiatowością rossignola tworzy niezwykłe wino. Oba szczepy – i negrara, i rossignola – uprawia się głównie we Włoszech w regionie Wenecja Euganejska i Trydent-Górna Adyga. Daj się porwać w tę niezwykłą podróż smaku. Spróbuj wina ze szczepów negrara i rossignola.

Zakaz sprzedaży
Brak produktów spełniających podane kryteria
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu