Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Wina Ze Szczepu Muscat Petit Grain

Muscat petit grain, a właściwie muscat blanc à petits grains należy do rodziny muscatów – jednej z najstarszych odmian winorośli na świecie. Nazwa muscat blanc à petits grains wzięła się od jej małych gron i nasion (petits grains). We Włoszech ten szczep znany jest również jako moscato bianco. Wina muscat blanc à petits grains powstają zarówno w Europie, jak i w Nowym Świecie. Wytrawne wina muscat blanc à petits grains mogą pochwalić się aromatami cytrusowymi i kwiatowymi. Wina musujące są zwykle słodsze, o smaku melona.

Zakaz sprzedaży
Brak produktów spełniających podane kryteria
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu