Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Wina Ze Szczepu Muscadelle

Muscadelle to jasna odmiana winogron znana szczególnie w południowo-zachodniej Francji. Winiarze sięgają po nią do produkcji słodkich win Sauternes i Barsac. Muscadelle stanowi także małą część mieszanki Bordeaux. Słodkie i półsłodkie wina muscadelle mają aromaty rodzynek i suszonych owoców – zwłaszcza wtedy, gdy są starzone przez kilka lat. Cechą charakterystyczną win muscadelle jest ich jedwabista konsystencja i właśnie zdolność do starzenia. Muscadelle sadzi się również w Australii i Grecji.

Oude Kaap Elegant Wit Semi-Sweet
Wino Białe Półsłodkie Republika Południowej Afryki 2016
37,00 750 ml
Chateau Marquis d'Alban Bordeaux Moelleux
Wino Białe Słodkie Francja 2018
45,00 750 ml

Zapisz się do newslettera

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu