Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Wina Ze Szczepu Müller-Thurgau

Müller-thurgau jest szczepem powstałym ze skrzyżowania rieslinga z madeleine royale. Dokonał tego dr Herman Müller, na którego cześć szczep dostał swoją nazwę. Müller-thurgau to odmiana jasnych winogron rozpowszechniona w Niemczech, Włoszech, Austrii czy Czechach. Dość często ten szczep pojawia się w kupażach. Monoszczepowe wina müller-thurgau mogą pochwalić się owocowymi aromatami i smakami, najczęściej brzoskwiniowymi. Najlepiej sięgać po nie, gdy są jeszcze młode.

Wino Siegbert Bimmerle Rivaner trocken
Wino Białe Wytrawne Niemcy 2021
55,00 750 ml

Zapisz się do newslettera

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu