Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Wina Ze Szczepu Müller-Thurgau

Müller-thurgau jest szczepem powstałym ze skrzyżowania rieslinga z madeleine royale. Dokonał tego dr Herman Müller, na którego cześć szczep dostał swoją nazwę. Müller-thurgau to odmiana jasnych winogron rozpowszechniona w Niemczech, Włoszech, Austrii czy Czechach. Dość często ten szczep pojawia się w kupażach. Monoszczepowe wina müller-thurgau mogą pochwalić się owocowymi aromatami i smakami, najczęściej brzoskwiniowymi. Najlepiej sięgać po nie, gdy są jeszcze młode.

Zakaz sprzedaży
Brak produktów spełniających podane kryteria
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu