Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Wina ze szczepu moscatel galego branco

Szczep moscatel galego branco znany jest pod tą w Portugalii – w Hiszpanii można go znaleźć jako moscatel grano menudo. Obecnie uprawia się go w północnej i północno-zachodniej Hiszpanii oraz w regionie Douro w Portugalii. Białe wina moscatel galego branco mają cytrynowożółty kolor, naturalnie niższą kwasowość, ale wyższy poziom alkoholu. Można w nich znaleźć aromaty typowe dla muskatów: kwiatowe, cytrusowe i korzenne. Wina moscatel galego branco występują w stylu wytrawnym lub słodkim. W regionie Douro winiarze często używają moscatel galego branco do kupaży.

Zakaz sprzedaży
Brak produktów spełniających podane kryteria
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu