Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Wina Ze Szczepu Melon

Melon to nie tylko nazwa owocu! Szczep melon, znany także jako melon de bourgogne, najczęściej sadzi się w regionie Muscadet we Francji. Niewielka ilość melon de bourgogne rośnie także w Stanach Zjednoczonych, m.in. w Oregonie oraz Waszyngtonie. Odmiana melon ma naturalnie wysoką kwasowość. Nie brakuje w niej nut mineralnych i solankowych, które pasują do owoców morza. Wśród aromatów szczepu melon znajdziesz z pewnością limonkę, zielone jabłko, gruszkę.

Zapisz się do newslettera

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu