Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Wina Ze Szczepu Loureiro

Znasz portugalskie vinho verde? Z pewnością znasz też szczep loureiro. To odmiana winogron o jasnej skórce, którą uprawia się przede wszystkim w regionie Minho w północnej Portugalii. Wina Loureiro cechują się wysoką kwasowością i charakterystycznymi aromatami akacji i pomarańczy. Mają zwykle niską zawartość alkoholu. To jednak nie jedyne zastosowanie szczepu loureiro. W mniejszych ilościach szczep loureiro uprawia się w Galicji (tutaj zwany jest jako loureira).

Zakaz sprzedaży
Wino Casal de Miranda Branco Vinho Verde
Wino białe Wytrawne Portugalia
35,00 750 ml
Wino Ataegina Branco Vinho Verde
Wino białe Wytrawne Portugalia
29,00 750 ml
Wino Casal de Miranda Loureiro Vinho Verde
Wino białe Wytrawne Portugalia
35,00 750 ml
Wino Monsenhor Vinho Verde DOC
Wino białe Wytrawne Portugalia 2019
39,00 750 ml
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu