Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Wina Ze Szczepu Lagrein

Szczep lagrein ma zdecydowanie włoskie korzenie. Pierwsza wzmianka o tej odmianie pojawia się w tekstach pochodzących już z XVI wieku! Dzisiaj lagrein porasta winnice w regionie Trydent-Górna Adyga w północno-wschodnich Włoszech. Wina lagrein powstają również w Kalifornii czy Australii. Z racji swojego pochodzenia szczep lagrein ma świeżą, strukturę, a także lekko cierpki finisz. Wina lagrein dzielą się aromatami śliwek i wiśni, a w kieliszku ukazują głęboki czerwony kolor. Świetnie łączą się też z jedzeniem, np. cielęciną, dziczyzną czy kurczakiem.

Zakaz sprzedaży
Brak produktów spełniających podane kryteria
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu