Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Wina Ze Szczepu Johanniter

Jeśli lubisz wina polskie, zapewne niejeden raz udało Ci się próbować wina johanniter. To specjalnie wyhodowana odmiana białych winogron, która miała zdobyć większą odporność na grzyby (sama nazwa pochodzi zresztą od nazwiska byłego doktora Instytutu Uprawy Winorośli we Freiburgu, gdzie szczep ten został opracowany). Dzisiaj szczep johanniter porasta winnice w Niemczech, Szwajcarii i Polsce właśnie. Wina, które produkuje się ze szczepu johanniter, mogą upodabniać się do rieslinga. Mają jednak nieco mniejszą kwasowość. Wina johanniter są zwykle lekkie, ukazują aromaty gruszki, brzoskwini czy melona.

Wino Winnica Equus Kadryl
Wino - Polskie Białe Wytrawne Polska 2021
75,00 750 ml
Wino Winnica Equus Passage
Wino - Polskie Białe Półwytrawne Polska 2022
75,00 750 ml
Wino Winnica Folwark Pszczew Johanniter/Solaris
Wino - Polskie Białe Wytrawne Polska 2020
67,00 750 ml
Wino Winnica Amonit Johanniter
Wino - Polskie Białe Wytrawne Polska 2020
85,00 750 ml
Wino Winnica Turnau Wino Lodowe
Wino - Polskie Białe Słodkie Polska 2021
190,00 375 ml
Wino Winnica Turnau Johanniter
Wino - Polskie Białe Półsłodkie Polska 2021
91,00 750 ml
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu