Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Wina Ze Szczepu Hibernal

Odmiana hibernal jest krzyżówką szczepu seibel i riesling. Została opracowana w 1944 roku w instytucie hodowli winorośli w Geisenheim. I mimo że powstała w Niemczech, to swoją ojczyznę znalazła w Czechach i Mołdawii, a także w Polsce. Wina hibernal mają wysoką kwasowość, są ekstraktywne i dzielą się delikatnym aromatami podobnymi do rieslinga: owocowo-ziołowe, z nutami liści. Znajdziesz w nich także delikatne taniny.

Zakaz sprzedaży
Wino Winnica Turnau Hibernal
Wino - Polskie Białe Półsłodkie Polska 2022
89,00 750 ml
Winnice Kojder Genimine Vitis
Wino - Polskie Białe Polska
69,00 750 ml
Organiczne
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu