Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Wina Ze Szczepu Harslevelu

Hárslevelü to rodzima odmiana węgierska. Wypełniona aromatami miodowymi i dymnymi odmiana jest najbardziej znana z produkcji kultowego trunku węgierskiego – tokaju. Jednak ze szczepu hárslevelü winiarze tworzą nie tylko słodkie, ale i wytrawne wina, bardzo często monoszczepowe. W kieliszku odmianowe wino hárslevelü dzieli się aromatami pikantnymi, z nutami bzu, kwiatów lipy, owoców pestkowych. Jest pełne, ma gęstą strukturę. W produkcji tokaju hárslevelü najczęściej zestawia się z furmintem lub muscatem.

Zsadanyi Tokaj Aszu 6 Puttonyos Furmint
Wino Białe Słodkie Węgry 2010
349,00 500 ml
Zsadanyi TKJ Rose Sparkling
Wino Różowe Półwytrawne Węgry 2019
31,00 750 ml

Zapisz się do newslettera

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu