Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Wina Ze Szczepu Grolleau

Szczep grolleau, znany także jako groslot, uprawia się przede wszystkim w Dolinie Loary. Ma wysoką kwasowość. Grolleau najczęściej można spotkać w kupażach, zwłaszcza w winach musujących i różowych (np. w winie Rosé d’Anjou). Dość rzadko występuje samodzielnie. Grolleau ma bardzo intensywny kolor, jednak brakuje mu garbników. Produkuje więc lekkie wino, o ziołowych i wiśniowych aromatach. Odmiana występuje w dwóch wariantach: noir oraz gris.

Wino Marquize de Goulaine La Roseraire Rose d'Anjou
Wino Różowe Półwytrawne Francja 2021
51,00 750 ml

Zapisz się do newslettera

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu