Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Wina Ze Szczepu Grolleau

Szczep grolleau, znany także jako groslot, uprawia się przede wszystkim w Dolinie Loary. Ma wysoką kwasowość. Grolleau najczęściej można spotkać w kupażach, zwłaszcza w winach musujących i różowych (np. w winie Rosé d’Anjou). Dość rzadko występuje samodzielnie. Grolleau ma bardzo intensywny kolor, jednak brakuje mu garbników. Produkuje więc lekkie wino, o ziołowych i wiśniowych aromatach. Odmiana występuje w dwóch wariantach: noir oraz gris.

Zakaz sprzedaży
Wino Marquis de Goulaine La Roseraire Rose d'Anjou
Wino różowe Półwytrawne Francja 2021
51,00 750 ml
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu