Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Wina Ze Szczepu Cortese

Białe wina cortese słyną z rześkości, kwasowości i zdolności do zachowania świeżości nawet w ciepłych warunkach. Wśród aromatów wina cortese warto wymienić cytrynę, melona, migdały, jabłka, subtelne zioła i trawę. To wina wytrawne, lekkie, o średnio-wysokim poziomie kwasowości. Winorośla cortese rosną przede wszystkim we włoskim Piemoncie, w jego południowo-wschodniej części. To endemiczna, bardzo stara odmiana. Wina cortese uważa się za jedne z najbardziej szlachetnych win Piemontu.

Wino Gavi Conte di Alari
Wino Białe Wytrawne Włochy 2017
65,00 750 ml

Zapisz się do newslettera

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu