Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Wina Ze Szczepu Codega Do Larinho

Wina côdega do larinho powstają głównie w północno-wschodniej Portugalii, w regionach Douro i Tras-os-Montes. Winogrona mają jasną, delikatną skórkę. Odmiana nie jest mocno rozpowszechniona ze względu na wysoką podatność na mączniaka. Warto jednak spróbować wina côdega do larinho – szczep ma w sobie sporo wigoru, szlachetności i aromatyczności. Wśród nut zapachowych, którymi dzielą się wina côdega do larinho, znajdziesz sporo kwiatów i owoców: cytryn, brzoskwiń, melona, ananasa i polnych kwiatów. Wina côdega do larinho nie są kwasowe, a lepsze roczniki mogą pochwalić się wyczuwalną mineralnością.

Zakaz sprzedaży
Wino Quinta de la Rosa Branco Reserva
Wino białe Wytrawne Portugalia 2019
99,00 750 ml
Wino Quinta de la Rosa Branco
Wino białe Wytrawne Portugalia 2019
71,00 750 ml
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu